Alustuseks
Diogenes tark mees on kunagi öelnud - meil on kaks kõrva ja ainult üks suu, et me rohkem kuulaksime ja vähem räägiksime. Kas kirjutamine on samaväärne rääkimisega?
Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale. Mõtle pealegi, et ei mõtle, ikka mõtlen su peale...
0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home