Ilupilt
Ja siis on veel üks väga-väga tore pilt laekunud käivale fotokonkursile ning see ka veebis üleval. Niiiiii vahva! Keegi võiks mulle vihjata, kuidas näiteks Adobe Photoshopis sellist asja tehakse ;)
Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale. Mõtle pealegi, et ei mõtle, ikka mõtlen su peale...
Ja siis on veel üks väga-väga tore pilt laekunud käivale fotokonkursile ning see ka veebis üleval. Niiiiii vahva! Keegi võiks mulle vihjata, kuidas näiteks Adobe Photoshopis sellist asja tehakse ;)
0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home