Agnessa

Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale. Mõtle pealegi, et ei mõtle, ikka mõtlen su peale...

19.10.04

MTÜ-tamine

Jah. Suhteliselt keerukas ja ajakulukas protsess see MTÜ loomine. Teab milleks seda paberipahna ka tegelt vaja on, mis esitada tuleb.

Ja no tõepoolest – midagi tuleks nende notaribüroode järjekordadega ette võtta. Pole ime, et nad sellised on nagu nad on. enamikel notaritel on vastuvõtuajaks pool päeva. Ja kuna kõikidel pankadel, maakleritel ja ma ei tea veel, mis suuri tehinguid tegevatel asutustel on ajad ka nö “igaks juhuks” ette kinni pandud, siis palju sealt tavainimesele jääbki üle? Kusjuures viienädalase ooteaja juures on kõige lõbusam see, et aega tuleb isiklikult kohapeale broneerima minna (tööajast!). Üks minu 15 Tallinna läbihelistatud notarist oli nõus telefoni teel aja kinni panema. Loomulikult oli see siis juba novembri lõpu kuupäev. Vahva! ütleks kohe selle peale.

Järgmiseks tuleb siis tegelema hakata projektikirjutamisega. Millegagi tuleb ju nüüd MTÜ arvet täitma hakata:) Ja meil on suured elulugude konkursi korraldamise plaanid… Ja veel palju muudki. Ja selle kõigega on kiire muidugist.

Põnev! [silmade särades]