Hää mõte
Päevalehes Mihkel Raud - mõned oleks täitsa nagu mu enda mõtted:
"...homodega, kes suurt paraadi planeerivad, ja taas kord on ühiskond tagajalgadel. Tallinna kunstigümnaasiumis jagab lastele tarkust mees, kelle meelest on homoseksuaalid “Eesti riigi vastased ning nad tuleks isoleerida”. Püha Jumal! Mis toimub?
Erinevalt alkoholismist pole homoseksualism haigus. Kuid kindlasti on seda homofoobia. Me põeme raskekujulist hirmu. Keda me kardame?.... "



0 Comments:
Postita kommentaar
<< Home