Agnessa

Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale. Mõtle pealegi, et ei mõtle, ikka mõtlen su peale...

8.11.04

Žonglöör

Mul on praegu selline tunne nagu ma oleks žonglöör. Et viskad kõik oma 10 apelsini õhku ja siis loodad, et sa nad ilusti õiges järjekorras suudad (või mitte korraga vähemalt) kinni püüda ja süsteemselt ning harmooniliselt õhus ringlema panna.

Sest kõik apelsinid peavad olema väga korrektses reas ja õige tempoga ringlemas, kui ma esmaspäevaks selle projekti tahan maavalitsusse esitada. Õigem oleks vist pallikeste analoogiale üle minna. Pallikesed peavad esmaspäevaks olema õiget värvi ja õiges värvimustris, õige suurusega - ja mis kõige tähtsam: õiges kombinatsioonis.

Igatahes kohturegister lubas MTÜ homseks ära registreerida. Mis on projekti esitamise eelduseks, sest eraisik seda teha ei saa. Teab, kas siis õnnestub kaks koostööpartnerit ka saada - annab plusse projektile. Minu abilistelt-kaastöötajatelt on ettepanekuid ka tulnud projektdokumentatsiooni osas. Aga loodan enamat. Mingi osa pabereid on mul muidugi veel vormistamata. Aga raskem on ehk ära. Igatahes asi on graafikus.

Aga ma tõesti annan kohturegistrile andeks kõik (st selle, et nad esimese satsiga minu esitatud dokumente vastu ei võtnud, sest esitatud maksekorralduse koopias oli näha, et selgituses oli ÜKS sõna puudu; lahenduseks oli LOOMULIKULT uuesti riigilõivu maksmine, sel korral siis kõik vajalikud sõnad selgitusse pannes, ja enne makstu tagasitaotlemine - loogiline, eksju?), kui nad selle nüüd ilusti ära registreerivad ja ma saan omad asjad õigeaegselt kätte.