Agnessa

Ma mõtlen, et sa mõtled, et ma ei mõtle su peale. Mõtle pealegi, et ei mõtle, ikka mõtlen su peale...

25.5.05

Neljas p@ev

Teisp@eval l@ksime ja vaatasime selle rekonstrueeritud Globe @ra. Sadakond meetrit eemal sellest paigast, kus Shakespeare tegelikult teatrit tegi. Tundus v@ga p6neva ehitisena, kuid mitte piisavalt vist (n6utud 9 naela me n6us sissep@@su eest maksma siiski ei hakanud).
Siis St. Paul's Cathedral - suurja v6imas kirik. Imeilusa aiaga selle ymber.
British Museum oli kuidagi v@sitav - liiga palju vist seda k6ike... Korruste ja saalide kaupa l6putult ajalugu ja asju, mille britid on omale siia kokku kuhjanud. J@ttis natuke masendava mulje - need v6iksid omanikule tagastatud saada. Aga no mis me sellest r@@gime - seda ei juhtu.
Peale ringk@iku Citys l@ksime veel yhte uut linnaosa avastama - Chelsea. Natuke nottinhillilik tundus :)

Ja t@na siis Cambridge!